Зварювальна маска-хамелеон Abicor Binzel ADF 600S (519.0009.1)
Відео 2Фото 5 |
Abicor Binzel ADF 600S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Abicor Binzel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Abicor Binzel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Abicor Binzel ADF 600S
Усі ціни 7 →Маска зварювальника хамелеон Binzel ADF 600S (Made in Germany) 519.0009.1 | 5 990 грн. |
Маска сварщика хамелеон Abicor Binzel (519.0009.1) | 6 245 грн. |
Маска сварочная Binzel Abicor ADF 600S 4000225 | 5 901 грн. |
Маска зварювальника хамелеон Binzel ADF 600S (98х44 мм) (519.0009.1) 519.0 | 6 307 грн. |
Маска зварювальна Abicor Binzel ADF 600s (519.0009.1) | 6 307 грн. |
Маска зварювальника ABICOR BINZEL ADF 600s / Німеччина | 6 263 грн. |
Маска зварювальника хамелеон Binzel ADF 600S (98х44 мм) (519.0009.1) | 6 307 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →