Електролобзик Yato YT-82274
Фото 5 |
Yato YT-82274 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82274
Усі ціни 9 →Лобзик ручной электрический Yato YT-82274 с низкой вибрацией (Черно-оранже | 2 225 грн. |
Лобзик электрический Yato (YT-82274) | 2 400 грн. |
Електролобзик Yato YT-82274 | 1 999 грн. |
Лобзик ручний YATO маловібраційний мережевий, 450Вт (YT-82274) | 2 023 грн. |
Лобзик електричний YATO YT-82274 | 2 780 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →