Газонокосарка Yato YT-85255
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Купити Yato YT-85255
Газонокосарка YATO YT-85255 | 12 999 грн. |
Газонокосарка бензинова YATO 3.5кВт (YT-85255) | 13 943 грн. |
Косарка Для Трави Бензинова 3.5 кВт YATO (YT-85255) | 17 253 грн. |
Газонокосарка бензинова YATO 3.5 кВт (YT-85255) | 13 943 грн. |
Газонокосарка на 4-х колесах бензинова YATO YT-85255 | 16 219 грн. |
Газонокосарка Yato YT-85255 обладнана потужним бензиновим двигуном об'ємом 196 см³ та потужністю 4.75 к.с., який гарантує ефективне скошування навіть в умовах густої та високої рослинності. Цей двигун приводить в дію ріжучу роторну систему з шириною захоплення 51 см, забезпечуючи якісне косіння з першого проходу. Газонокосарка пропонує кілька режимів роботи: викид скошеної трави у бік через спеціальний пластиковий жолоб, збір у травозбірник ємністю 60 літрів для подальшої утилізації або подрібнення та розподіл трави по газону як мульча.
Відмінною особливістю Yato YT-85255 є відсутність приводу на колеса, що унеможливлює її штовхання під час роботи. Цей факт може стати перешкодою для користувачів, які віддають перевагу мінімальним фізичним навантаженням або не володіють достатньою силою. Однак простота регулювання висоти косіння одним важелем у заднього колеса – від 25 мм до 70 мм – робить цей процес зручним та доступним для кожного користувача.
Незважаючи на свою доступну ціну, Yato YT-85255 демонструє функціонал, який можна порівняти з більш дорогими аналогами від відомих брендів. До недоліків моделі можна віднести не регульовану рукоятку та високий рівень шуму під час роботи, що може вимагати використання навушників або берушів для комфортного догляду за газоном. Таким чином, ця модель є оптимальним вибором для тих, хто шукає надійний та багатофункціональний пристрій для догляду за садом при обмеженому бюджеті.