Кухонний ніж YAXELL Ran 36000-002
![]() |
YAXELL Ran 36000-002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YAXELL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YAXELL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YAXELL Ran 36000-002
Усі ціни 9 →Набір ножів Yaxell з 2-х предметів, серія Ran (36000-002) 36000-002 | 10 697 грн. | ![]() |
Набір з кухонного шеф-ножа та точилки Yaxell Ran (36000-002) 36000-002 | 10 698 грн. |
| 10 697 грн. |
| 10 199 грн. | ![]() |
| 12 303 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →