Кухонний ніж YAXELL Zen 35502
Відео 13 |
YAXELL Zen 35502 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YAXELL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YAXELL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YAXELL Zen 35502
Усі ціни 6 →Кухонный нож Yaxell поварской 120 мм серия Zen (35502) 35502 | 3 870 грн. |
Кухонний ніж Yaxell кухарський 120 мм серія Zen (35502) 35502 | 4 273 грн. |
Yaxell Кухонний ніж Yaxell кухарський 120 мм серія Zen (35502) 35502 | 4 273 грн. |
Кухонний ніж 120 мм дамаська сталь серія ZEN Yaxell 35502FD | 6 089 грн. |
Ніж кухонний Yaxell Zen універсальний 120 мм (35502) | 4 274 грн. |
Ніж кухарський Yaxell (35502) | 4 670 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →