Кухонний ніж Victorinox Grand Maitre 7.7403.20
Фото 18 |
Victorinox Grand Maitre 7.7403.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Grand Maitre 7.7403.20
Усі ціни 11 →Кухонный нож Victorinox 7.7403.20G | 8 306 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Forged Chef's Grand Maitre 20см чорний (7.7403.20G | 7 889 грн. |
Нож кухонный Victorinox закаленная сталь 7.7403.20G | 8 306 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Chef's 7.7403.20G | 6 809 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Chef's 7.7403.20G | 6 892 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →