Кухонний ніж YAXELL Zen 35507
YAXELL Zen 35507 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YAXELL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YAXELL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YAXELL Zen 35507
Усі ціни 7 →Кухонный нож Yaxell для нарезки 180 мм серия Zen (35507) 35507 | 5 152 грн. |
Кухонний ніж Yaxell для нарізки 180 мм серія Zen (35507) 35507 | 5 775 грн. |
Yaxell Кухонний ніж Yaxell для нарізки 180 мм серія Zen (35507) 35507 | 5 775 грн. |
Ніж кухонний Yaxell Zen для нарізки 180 мм (35507) | 5 775 грн. |
Ніж для нарізки Yaxell Zen 18 см (35507) | 6 931 грн. |
Ніж для нарізки дамаська сталь L 180 мм серія ZEN Yaxell FD-35507 | 6 930 грн. |
Ніж для нарізки Yaxell (35507) | 6 310 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →