Душова система Yoka BP.CUBE-25-CHR
Фото 19 |
Yoka BP.CUBE-25-CHR |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Ручний та верхній душ із технологією ANTI-CALC.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yoka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yoka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yoka BP.CUBE-25-CHR
Усі ціни 8 →Душова система YOKA BP.CUBE 25 CHR із верхнім душем та виливом латунна хро | 8 158 грн. |
Душовий гарнітур Yoka CUBE 25 CHROM хром з виливом (BP.CUBE 25 CHR) | 8 548 грн. |
Душевая система Yoka Cube 25 Black с изливом BP.CUBE-25-BLK | 8 277 грн. |
Душова система YOKA BP.CUBE 25 BLK із верхнім душем та виливом латунна чор | 8 277 грн. |
Душова система YOKA BP.CUBE 25 BLK із верхнім душем та виливом латунна чор | 8 277 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →