Змішувач Yoka Talea BP.TALEA-GLD
Фото 10 |
Yoka Talea BP.TALEA-GLD |
|
Каскадний вилив. Ручний душ із системою захисту від накипу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yoka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yoka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yoka Talea BP.TALEA-GLD
Усі ціни 7 →Змішувач для ванни Yoka Talea золото BP.TALEA-GLD | 5 465 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом YOKA BP.TALEA-GLD зо | 5 465 грн. |
Змішувач для ванни та душу Yoka TALEA GOLD золотий настінний (BP.TALEA-GLD | 5 217 грн. |
Смеситель для ванны Yoka Talea gold настенный BP.TALEA-GLD | 5 465 грн. |
Змішувач для ванни Yoka Talea золото BP.TALEA-GLD | 5 465 грн. |
Змішувач для душу та ванни Yoka TALEA GOLD золотий настінний (BP.TALEA-GLD | 5 465 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом YOKA BP.TALEA-GLD зо | 5 465 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →