Змішувач REA Orix REA-B5132
Фото 12 |
REA Orix REA-B5132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Orix REA-B5132
Усі ціни 25 →Rea Rea Orix Black REA-B5133 | 5 632 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом REA ORIX B5133 чорни | 5 632 грн. |
Змішувач для ванни Rea Orix чорний (REA-B5133) REA-B5133 | 5 632 грн. |
Rea змішувач для ванни Rea Orix хром (REA-B5132) | 5 350 грн. |
Смеситель для ванны Rea Orix черный (REA-B5133) keramis-18927 | 5 632 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →