Змішувач REA Luppo REA-B5770
Фото 8 |
REA Luppo REA-B5770 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Luppo REA-B5770
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом REA LUPPO чорний лат | 5 139 грн. |
Змішувач для ванни Rea Luppo чорний матовий (REA-P5770) REA-B5770 | 5 139 грн. |
Rea змішувач для ванни Rea Luppo black matt (REA-B5770) | 5 139 грн. |
Змішувач для ванни та душу REA LUPPO чорний матовий настінний REA-B5770 | 5 139 грн. |
Змішувач для ванни Rea Luppo black matt (REA-B5770) REA-B5770 | 5 139 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →