Вантажна шина Yokohama RY407 295/60 R22.5 150L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Yokohama RY407 295/60 R22.5 150L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama RY407 295/60 R22.5 150L
Yokohama RY407 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR | 10 500 грн. |
Шини Yokohama RY407 (рулевая) 295/60 R22,5 150L | 11 000 грн. |
Yokohama RY407 рульова (295/60R22,5 150/147L) 323827 | 10 400 грн. |