Вантажна шина Triangle TRS03 315/60 R22.5 152K
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRS03 315/60 R22.5 152K 315/60 R22.5 " 152 K 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRS03 315/60 R22.5 152K
Усі ціни 14 →Triangle TRS03 (рульова вісь) 315/60 R22.5 152/148K | 11 908 грн. |
Triangle TRS03 (рулевая) (315/60R22.5 152K) | 10 389 грн. |
Triangle TRS03 (рулевая) 315/60 R22.5 152/148K 18PR | 10 394 грн. |
TRIANGLE TRS03 315/60 R22.5 152/148K | 10 200 грн. |
Triangle TRS03 (рулевая) (315/60R22.5 152/148K) | 10 234 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Triangle TRS03 315/60 R22.5 152K
Ціни на Triangle TRS03 315/60 R22.5 152K |
---|---|---|---|---|
Triangle TRS03 315/60 R22.5 152K | від 9 863 грн. | 14 пропозицій | ||
Triangle TRS03 315/60 R22.5 152L | від 10 636 грн. | 6 пропозицій |