Вантажна шина Jinyu JF568 295/60 R22.5 150L
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF568 295/60 R22.5 150L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF568 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 17 →Jinyu JF568 (рульова вісь) 295/60 R22.5 150/147L | 11 326 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) (295/60R22.5 150L) | 10 439 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR | 10 180 грн. |
Jinyu JF568 295/60 R22.5 150/147L | 10 197 грн. |
Jinyu JF568 (Рулевая) (295/60R22.5 150/147L) | 9 942 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди