Фотоспалах Yongnuo YN-560 IV
Відео 22Фото 5 |
Yongnuo YN-560 IV |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yongnuo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yongnuo.
Купити Yongnuo YN-560 IV
Усі ціни 9 →Спалах Yongnuo YN-560 IV мануальний | 4 495 грн. |
Спалах Yongnuo YN-560 IV Negativ Display мануальна | 4 495 грн. |
Спалах для фотоапаратів CANON - YongNuo Speedlite YN-560 IV (YN560 IV) | 4 613 грн. |
Спалах для фотоапаратів PANASONIC - YongNuo Speedlite YN-560 IV (YN560 IV) | 4 613 грн. |
Спалах для фотоапаратів FujiFilm - YongNuo Speedlite YN-560 IV (YN560 IV) | 4 613 грн. |
гарне світло. потужність зручно виставляти. кришка для акумуляторів із пружиною у коментарі користуюся Yongnuo YN-560 IV кілька місяців |
Ну от скажіть!? Ви б купили автомобіль без тех.підтримки на території своєї країни???? Нема сервісних центрів! Їх, як і раніше, не хочуть ремонтувати в майстернях... немає запчастин! Мені хотілося б подивитись ще в хоч одну нахабну пику ДИСТРИБЮТОРА РЕАЛІЗАТОРА (не суть важливо! І пофіг в якому місті він їх продає) і запитати. Ви зможете відремонтувати випадок чого? Чи просто заміна протягом 14 днів? І вам пощастило, якщо казус станеться протягом 14 днів. Єжеої немає.... то... відішлють відправити бандеролем цей "диво спалаху" до Китаю. Тільки як цяцька! Не більше! Нема сервісних центрів! Їх, як і раніше, не хочуть ремонтувати в майстернях! |
Сімейство мануальних спалахів родом з Піднебесної від компанії Yongnuo полюбилося багатьом оптимальне співвідношення «ціна—якість».
Безпровідні можливості
Модель з індексом YN-560 IV — вже четверте покоління популярної фотоспалахи, яке отримало в своє розпорядження не тільки приймач сигналів від радіосинхронізаторів Yongnuo, але ще й вбудований передавач для віддаленого запуску спалахів поточного та попереднього поколінь (Yongnuo YN-560 III) з можливістю контролювати зум, режим і потужність до трьох груп освітлювальних приладів одночасно.
Кути розсіювання
В іншому спалах повторює свого попередника — ні зовні, ні в технічному плані відмінностей від нього практично немає. І хоча вона все також позбавлена підтримки TTL, через що всі параметри імпульсів необхідно виставляти вручну, при належній вправності модель допоможе отримати необхідний результат. Спалах покриває найбільш затребуваний серед фотографів діапазон фокусних відстаней об'єктивів від 24 до 105 мм (у перерахунку на повний кадр). Крім одиночних імпульсів, що модель працює в режимі стробоскопа.
Широка сумісність
Загалом, Yongnuo YN-560 IV увібрала в себе найкраще від попередніх поколінь, не втративши при цьому своєї доступності. І якщо зовсім вже новачкам може бути складно розібратися з ручними настройками, то завзятим фотоентузіастам можливостей спалаху предостатньо. Тим більше з урахуванням того, що модель сумісна з переважною більшістю сучасних систем, включаючи як дзеркальні фотоапарати, так і бездзеркалки.
- Звукові підказки
Взагалі класна, зручна, але чогось перестала включатися