Бойлер Zanussi ZWH/S 100 Splendore XP 2.0
Відео 2Фото 6 | Товар застарів 13 915 грн. Тип: накопичувальний; Джерело енергії: електромережа; Об'єм бака (л): 100; Джерело живлення: 230 В (1 фаза); Споживана потужність (Вт): 2000; Магнієвий анод; Нагрівальних елементів: 2; «мокрий» ТЕН; терморегулятор; Програматор; захист від перегріву; захист від замерзання; захист від ввімкнення без води |
Zanussi ZWH/S 100 Splendore XP 2.0 |
|
Є можливість віддаленого управління через інтернет.
Wi-Fi модуль продається окремо.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Zanussi ZWH/S 100 Splendore XP 2.0
Ціни на Zanussi ZWH/S 100 Splendore XP 2.0 |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S 30 Splendore XP 2.0 | від 7 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Zanussi ZWH/S 50 Splendore XP 2.0 | від 9 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S 80 Splendore XP 2.0 | від 10 495 грн. | 4 пропозиції |