Бойлер Zanussi ZWH/S 50 Splendore DRY
Відео 2Фото 4 |
Zanussi ZWH/S 50 Splendore DRY |
|
Темпераментний бойлер з італійськими коренями в родоводі, що пропонує швидкий нагрів води для господарсько-побутових потреб системою двох «сухих» ТЕНів. Працюючи пліч-о-пліч, нагрівальний елементи пристрою видають максимальну потужність 2000 Вт. На підготовку повного бака гарячої води бойлер витрачає трохи менше 2 годин «чистого» часу (114 хв.). Резервуар з нержавіючої сталі у Zanussi ZWH/S 50 Splendore DRY додатково захищений від згубного впливу корозії замінним магнієвим анодом.
Плоский корпус моделі з розмірами 97x43.5x26 см не займає багато місця і вдало вписується під стать інтер'єру ванної кімнати. Панель управління бойлером об'єднує під крилом ручку регулювання температури води, індикатори включення і нагріву. На борту моделі застосовуються системи захисту від надлишкового тиску, включення на суху і перегріву. Висококласні експлуатаційні якості моделі підкріплені наданням 8-річної гарантії від виробника на цілісність внутрішнього резервуара.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Купити Zanussi ZWH/S 50 Splendore DRY
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 50 Splendore Dry | 9 000 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 50 Splendore Dry | 9 005 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 50 Splendore Dry | 8 995 грн. |
Купивши цей бойлер півтора року тому. Майже рік він стояв у коробці, бо робили ремонт. Пів року тому підключили і про диво!!! потік через місяць !!!!!. Подзвонили в сервісний, а там кажуть, що треба було викликати майстра на сервісне обслуговування. Яке сервісне, якщо він лежав у коробці? Одним словом навіть не можуть відремонтувати просто за гроші бо немає комплектуючих. Зараз не використовують, а просто висять як реквізит. Хочете собі проблем і купу геморою, то можете брати цей бойлер. НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ !!! Ні Течуть фланці Yuriy Bytkaljuk: користуюся Zanussi ZWH/S 80 Splendore DRY більше року |
Модификації Zanussi ZWH/S 50 Splendore DRY
Ціни на Zanussi ZWH/S 50 Splendore DRY |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S 30 Splendore DRY | від 8 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S 50 Splendore DRY | від 8 995 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S 80 Splendore DRY | від 10 995 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S 100 Splendore DRY | від 11 285 грн. | 3 пропозиції |