Бойлер Electrolux EWH 100 Gladius 2.0
Відео 4Фото 4 |
Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 |
|
Місткий і елегантний накопичувальний водонагрівач об'ємом 100 л з надійною системою електронного управління і цифровою LED-індикацією температури води. Виробником позиціонується як модель верхньої цінової категорії, яка призначена для обслуговування потреб в гарячій воді сім'ї чисельністю 2-4 чоловік. Монтується на стіну, може ефективно працювати в горизонтальній і вертикальній орієнтації.
Здатний обслуговувати кілька точок розбору, одночасно забезпечуючи ванну, душову і кухню. На відміну від більшості недорогих водонагрівачів з баками циліндричного профілю, в цьому пристрої використовується бак плоскої конструкції, що забезпечує меншу глибину корпусу (35 см) для установки в приміщеннях з обмеженою вільною площею. Внутрішній бак водонагрівача Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 виготовлений з якісної листової сталі, поверхня якої покрита міцною склокерамічною емаллю.
Для додаткового захисту від корозії є магнієвий анод. Підігрів повного об'єму бака на 55 °C за допомогою двох «сухих» Тенів (1300 + 700 Вт) займає трохи більше 3 ч. Підтримується технологія антибактеріальної обробки води Bacteria Stop System (цикл термічних обробок води всередині бака, при яких гинуть мікроорганізми, що викликають біологічне обростання і створюють неприємний запах).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 100 Gladius 2.0
Усі ціни 26 →Electrolux Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 | 15 999 грн. |
Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 | 14 499 грн. |
Electrolux Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 | 14 800 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 | 13 410 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 | 15 199 грн. |
Модификації Electrolux EWH 100 Gladius 2.0
Ціни на Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Gladius 2.0 | від 8 690 грн. | 20 пропозицій | ||
Electrolux EWH 50 Gladius 2.0 | від 8 670 грн. | 23 пропозиції | ||
Electrolux EWH 80 Gladius 2.0 | від 12 610 грн. | 29 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 Gladius 2.0 | від 13 410 грн. | 28 пропозицій |