Бойлер Zanussi ZWH/S-100 Symphony 2.0
Zanussi ZWH/S-100 Symphony 2.0 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi ZWH/S-100 Symphony 2.0
Усі ціни 8 →Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 Symphony 2.0 DRY | 7 890 грн. |
Бойлер Zanussi ZWH/S 100 Symphony 2.0 DRY (НС-1380397) НС-1380397 | 10 900 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 Symphony 2.0 | 7 985 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 Symphony 2.0 | 7 892 грн. |
Водонагреватель Zanussi ZWH/S 100 Symphony 2.0 DRY | 9 899 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Zanussi ZWH/S-100 Symphony 2.0
Ціни на Zanussi ZWH/S-100 Symphony 2.0 |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S-30 Symphony 2.0 | від 4 990 грн. | 2 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S-50 Symphony 2.0 | від 6 690 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S-80 Symphony 2.0 | від 7 640 грн. | 7 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S-100 Symphony 2.0 | від 7 890 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →