Проточний водонагрівач Zanussi GWH 10 Fonte Glass La Spezia
Відео 1Фото 4 |
Zanussi GWH 10 Fonte Glass La Spezia |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi GWH 10 Fonte Glass La Spezia
Усі ціни 7 →Газовый проточный водонагреватель Zanussi GWH 10 Fonte Glass La Spezia НС- | 6 954 грн. |
Газовий проточний водонагрівач Zanussi GWH 10 Fonte Glass La Spezia | 5 469 грн. |
Zanussi GWH 10 Fonte Glass La Spezia | 5 562 грн. |
Zanussi GWH 10 Fonte Glass La Spezia | 6 590 грн. |
Газова колонка Zanussi GWH 10 Fonte Glass La Spezia | 5 400 грн. |
Газова колонка Zanussi GWH 10 Fonte Glass La Spezia НС-1077260 | 6 499 грн. |
Водонагрівач газовий проточний Zanussi GWH 10 Fonte Glass [GWH10FONTEGLASS | 7 149 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →