Бойлер Zanussi ZWH/S 50 Azurro DL
Відео 23Фото 3 |
Zanussi ZWH/S 50 Azurro DL |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi ZWH/S 50 Azurro DL
Усі ціни 66 →Zanussi Zanussi ZWH/S 50 Azurro DL | 8 711 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 50 AZURRO DL | 7 850 грн. |
Бойлер Zanussi ZWH/S 50 AZURRO DL (Azurro DL) | 10 899 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S50AZURRODL | 8 999 грн. |
ZWH/S 50 AZURRO DL НС-1255033 | 8 491 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zanussi ZWH/S 50 Azurro DL
Ціни на Zanussi ZWH/S 50 Azurro DL |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S 30 Azurro DL | від 7 004 грн. | 61 пропозиція | ||
Zanussi ZWH/S 50 Azurro DL | від 7 850 грн. | 69 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 80 Azurro DL | від 10 280 грн. | 10 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 100 Azurro DL | від 11 080 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →