Сковорідка Zauberg FPM-182 18.5 см
Фото 5 |
Zauberg FPM-182 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zauberg FPM-182 18.5 см
Сковорода ZAUBERG d=180мм Бронза FPM-182 МАРМУР | 287 грн. |
Сковорода з кришкою Zauberg 18 см Бронза FPM-182 0006721 | 605 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям Zauberg D 18 Бронза FPM-182 | 286 грн. |
Сковорода ал. d=18 скл/кр Бронза fpm182 мрамор тмzauberg | 456 грн. |
Модификації Zauberg FPM-182
Ціни на Zauberg FPM-182 |
---|---|---|---|---|
Zauberg FPM-182 18.5 см | від 286 грн. | 4 пропозиції | ||
Zauberg FPM-202 20 см | від 288 грн. | 5 пропозицій | ||
Zauberg FPM-262 26 см | від 466 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →