Сковорідка Zauberg FPM-202 20 см
Фото 5 |
Zauberg FPM-202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zauberg FPM-202 20 см
Сковорода ZAUBERG d=200мм Бронза FPM-202 МАРМУР | 330 грн. |
Сковорода алюмінієва Zauberg Мармур бронза зі скляною кришкою 20 см (FPM 2 | 288 грн. |
Сковорода з кришкою Zauberg 20 см Бронза FPM-202 0008006 | 545 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям Zauberg D 20 Бронза FPM-202 | 336 грн. |
Сковорода ал. d=20 скл/кр Бронза fpm202 мрамор тмzauberg | 528 грн. |
Модификації Zauberg FPM-202
Ціни на Zauberg FPM-202 |
---|---|---|---|---|
Zauberg FPM-182 18.5 см | від 286 грн. | 4 пропозиції | ||
Zauberg FPM-202 20 см | від 288 грн. | 5 пропозицій | ||
Zauberg FPM-262 26 см | від 466 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →