Сковорідка Zauberg FPM-262 26 см
Фото 5 |
Zauberg FPM-262 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zauberg FPM-262 26 см
Усі ціни 8 →Сковорода ZAUBERG d=260мм МАРМУР Бронза FPM-262D | 687 грн. |
Сковорода ZAUBERG d=260мм Бронза МАРМУР FPM 262 | 466 грн. |
Сковорода глибока з кришкою Zauberg 26 см Мармур Бронза FPM-262 D 0008015 | 1 128 грн. |
Сковорода з кришкою Zauberg 26 см Бронза FPM-262 0006727 | 567 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям глибока Zauberg D 26 Бронза FPM-262 D | 578 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Zauberg FPM-262
Ціни на Zauberg FPM-262 |
---|---|---|---|---|
Zauberg FPM-182 18.5 см | від 286 грн. | 4 пропозиції | ||
Zauberg FPM-202 20 см | від 288 грн. | 5 пропозицій | ||
Zauberg FPM-262 26 см | від 466 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →