Ківш Pepper Agat PR-2212
Pepper Agat PR-2212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Agat PR-2212
Усі ціни 8 →Pepper Агат 16х7,5 см 1,2 л (PR-2212) Агат16х7,5см1,2л(PR-2212) | 505 грн. |
Pepper PR-2212 | 487 грн. |
PEPPER PR-2212 | 1 118 грн. |
Ківш із знімною ручкою Pepper Агат PR-2212 16 см 1.2 л | 1 226 грн. |
Ківш із знімною ручкою Pepper Агат PR-2212 16 см 1.2 л | 1 174 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →