Каструля Bravo Chef BC-2002-18
Фото 5 |
Bravo Chef BC-2002-18 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef BC-2002-18
Усі ціни 11 →Каструля Bravo Chef 18 см 1.6 л (BC-2002-18) | 572 грн. |
Кастрюля Bravo Chef 18 см 1.6 л (BC-2002-18) | 572 грн. |
Кастрюля BRAVO CHEF 18 см (1.6 л) с бакелитовыми ручками (BC-2002-18) BC-2 | 669 грн. |
Каструля Bravo Chef 1.6 л Bakelite (BC-2002-18) BC-2002-18 | 444 грн. |
BRAVO CHEF BC-2002-18 | 499 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bravo Chef BC-2002-18
Ціни на Bravo Chef BC-2002-18 |
---|---|---|---|---|
Bravo Chef BC-2002-16 | від 282 грн. | 10 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2002-18 | від 314 грн. | 12 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2002-20 | від 392 грн. | 12 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2002-22 | від 418 грн. | 11 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2002-24 | від 482 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →