М'ясорубка Zelmotor 489.8
Відео 3Фото 5 |
Zelmotor 489.8 |
|
Електрична м'ясорубка торгової марки Zelmotor, яка вийшла з-під крила польського виробника Zelmer, працює від електродвигуна з максимальною потужністю до 1900 Вт і здатна переробити до 2.5 кг за хвилину. У результаті можна швидко подрібнити м'ясо, як сире, так і відварне, рибу чи овочі. А розширити кількість і різноманітність страв, приготованих за допомогою цього кухонного приладу, допоможуть насадки в комплекті.
Zelmotor 489.8 постачається з трьома перфорованими дисками з отворами діаметром 2.7, 4 і 8 мм для малого, середнього й великого помелу фаршу. Крім того, передбачена насадка для приготування домашніх ковбасок. Подбав виробник і про надійність і довговічність своєї техніки. У той час як корпус і лоток зроблені з пластику, тубус зі шнеком виготовлені з алюмінієвого сплаву, а ножі й сітки — зі сталі. Чотирилопатеві ножі щільно прилягають до сітки для якіснішого подрібнення, спеціальна запобіжна муфта захищає двигун від пошкоджень конструкцією, а прогумовані ніжки відповідають за стійкість під час роботи. А ось функції реверса й налаштувань швидкісних режимів, на жаль, немає.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelmotor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelmotor.
Купити Zelmotor 489.8
Усі ціни 21 →М'ясорубка Zelmotor 489.8 White | 2 835 грн. |
М'ясорубка Zelmotor 489.8 | 2 913 грн. |
Электромясорубка Zelmotor 489.8 | 3 141 грн. |
Мясорубка Zelmotor 489.8 UA Black | 3 163 грн. |
М'ясорубка Zelmotor 489.8 білий | 3 199 грн. |