Ланцюгова пила Zenit BPL-52/457 (842472)
Zenit BPL-52/457 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zenit BPL-52/457
Усі ціни 6 →Бензопила Зенит БПЛ-52/457 | 3 834 грн. |
Бензопила Зеніт БПЛ-52/457 (842472) | 3 800 грн. |
Бензопила Зенит БПЛ-52/457 842472 | 3 800 грн. |
Ланцюгова пила Зеніт БПЛ-52/457 (842472) | 3 800 грн. |
Бензопила Зеніт БПЛ-52/457 (842472) | 3 800 грн. |
Бензопила Зеніт БПЛ-52/457 | 2 840 грн. |