Зарядний пристрій ZENS ZEDC05
Відео 2Фото 7 |
ZENS ZEDC05 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZENS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZENS.
Купити ZENS ZEDC05
Усі ціни 9 →Бездротовий ЗП Zens Dual Aluminium Wireless Charger + Apple Watch 10W Whit | 5 499 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Zens Dual Aluminium Wireless Charger + Apple | 5 499 грн. |
Zens Dual Aluminium Wireless Charger + Apple Watch 10W ZEDC05W/00 | 5 499 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Zens Dual + Watch Aluminium Wireless Charger | 5 499 грн. |
Зарядна станція Zens Dual + Watch Aluminium Wireless Charger Black (ZEDC05 | 5 499 грн. |
ZENS ZEDC05 — ікона стилю бездротових зарядних станцій. На додаток до бездоганної зовнішності пристрою дісталася дуже розвинена функціональність. Давайте познайомимося з моделлю ближче.
Три «паркомісця»
Дітище ZENS зустрічає користувача платформою з двома «паркомісцями» під смартфони і своєрідним «ліхтарним стовпом» з майданчиком для зарядки Apple Watch (або інших Qi-сумісних розумних годин). Акцент на «яблучні» гаджети зроблений у моделі неспроста — модель має сертифікат MFi (Made for iPod/iPhone/iPad).
На автоматі
Сумарна потужність споживачів, які заряджаються «по повітрю» впирається в «стелю» 20 Вт. Для початку заряджання потрібно розмістити девайс над одним з логотипів Qi. Вона почнеться і автоматично припиниться. «Промені» зарядної станції без проблем пробиваються навіть крізь товщу чохла, при цьому неслизьке покриття верхньої площадки послужить запорукою чіпкого розміщення смартфона на поверхні зарядної бази.
Ультратонкий корпус
Посилити приємне враження про модель покликані тонкий алюмінієвий корпус (8 мм) і багаторівнева система захисту від електронесправностей. А ось вартість на продукт порадує не багатьох — ціна зарядної станції є чи не єдиним каменем спотикання на шляху до придбання пристрою для дому або робочого столу.