Водонагрівач Zerix ELW16-E (ZX2785)
Zerix ELW16-E |
|
Дисплей відображає поточну температуру води.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix ELW16-E
Усі ціни 8 →Zerix Проточный водонагреватель ZERIX ELW16-E с индикатором температуры (Z | 873 грн. |
Проточний водонагрівач для кухні ZERIX ELW16-E з індикатором температури | 873 грн. |
Проточний Водонагрівач Zerix Elw16-E (З Индик. Темп.) (Zx2785) | 873 грн. |
Проточний водонагрівач ZERIX ELW16-E (з індик. темп.) (ZX2785) | 873 грн. |
Проточний водонагрівач для кухні ZERIX ELW16-E з індикатором температури ( | 873 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості водонагрівача Zerix ELW16-E:
- довжина кабелю 1.2 м
- діаметр підключення 3/4"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →