Паяльник ZHONGDI ZD-70DA
ZHONGDI ZD-70DA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZHONGDI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZHONGDI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZHONGDI ZD-70DA
Паяльник ZD-70DA 20W/130W | 338 грн. |
Паяльник Zhongdi ZD-70DA 20/130 Вт з регулюванням потужності | 409 грн. |
Паяльник електричний Zhongdi ZD-70DA 20/130 Вт | 286 грн. |
Паяльник Zhongdi 20-130Вт з регулюванням потужності 20-130Вт з ковпачком Z | 299 грн. |
Паяльник электрический Zhongdi ZD-70DA 20/130 Вт. | 479 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель ZD-70D — поставляється без ковпачка
- Модель ZD-70DA — поставляється з ковпачком
РекомендуємоПорівняти в таблиці →