Комбисистема Zipper ZI-GPS182J
Відео 1Фото 2 |
Zipper ZI-GPS182J
2020 рік
Двигун:бензиновий
Потужність:1450 Вт, 2 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42.5 см
Тип штанги:пряма
Вага:14.5 кг
Насадки у комплекті: тример (волосінь), тример (ніж), кущоріз, ланцюгова пила-висоторіз, подовжувальна штанга.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики ZI-GPS182J
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-GPS182J
Усі ціни 9 →Садовый набор Zipper ZI-GPS182J | 9 079 грн. |
Садовий набір Zipper ZI-GPS182J | 9 090 грн. |
Комбісистема Zipper ZI-GPS182J | 9 090 грн. |
Садовий набір Zipper ZI-GPS182J | 9 216 грн. |
Садовий набір Zipper ZI-GPS182J | 9 221 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →