Моторне мастило Shell Advance 4T Ultra 10W-40 1 л (550053785)
Відео 6 |
Shell Advance 4T Ultra 10W-40 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Advance 4T Ultra 10W-40 1 л
Усі ціни 9 →Олива моторна синтетична SHELL Advance Ultra 10W-40 1л (550053785) 5500537 | 347 грн. |
Моторна олива Shell Advance 4T Ultra 10W40 1л (5433) 5433 | 363 грн. |
Shell Моторна олива Shell Advance 4T Ultra 10W40 1л (5433) 5433 | 363 грн. |
Моторна олива Shell Advance 4T Ultra 10W40 1л (5433) | 352 грн. |
Олія чотиритактна 4Т 1л SHELL Advance Ultra 10w40 | 339 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди