Витяжка Zirtal Gruppo 5 BL чорний
Фото 6 |
Zirtal Gruppo 5 BL чорний 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zirtal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zirtal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zirtal Gruppo 5 BL чорний
Zirtal GRUPPO 5 BL | 5 250 грн. |
Zirtal GRUPPO 5 BL GRUPPO5BL | 5 249 грн. |
Кухонна витяжка Zirtal - GRUPPO 5 BL | 5 250 грн. |
Модификації Zirtal Gruppo 5 BL
Ціни на Zirtal Gruppo 5 BL |
---|---|---|---|---|
Zirtal Gruppo 5 WH білий | від 3 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Zirtal Gruppo 5 IX нержавіюча сталь | від 3 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Zirtal Gruppo 5 BL чорний | від 5 249 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →