Витяжка Perfelli BI 5512 A 1000 I LED нержавіюча сталь
Фото 4 |
Perfelli BI 5512 A 1000 I LED нержавіюча сталь Lanterneпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BI 5512 A 1000 I LED нержавіюча сталь
Усі ціни 24 →Perfelli Perfelli BI 5512 A 1000 I LED | 4 899 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BI 5512 A 1000 I LED | 4 899 грн. |
Perfelli BI 5512 A 1000 I LED | 4 899 грн. |
Вытяжка Perfelli Bi 5512 A 1000 I Led | 4 899 грн. |
PERFELLI BI 5512 A 1000 I LED | 4 729 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →