Витяжка ELEYUS Into 960 52 GR сірий
Фото 11 |
ELEYUS Into 960 52 GR сірий 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Into 960 52 GR сірий
Усі ціни 47 →Eleyus Eleyus Into 960 52 GR | 4 869 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus INTO 960 52 GR | 4 869 грн. |
ELEYUS INTO 960 52 GR | 4 660 грн. |
Витяжка Eleyus Into 960 52 GR | 4 270 грн. |
Вытяжка Eleyus Into 960 52 Gr | 4 535 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Into 960 52 GR
Ціни на ELEYUS Into 960 52 GR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Into 960 52 BG бежевий | від 3 300 грн. | 56 пропозицій | ||
ELEYUS Into 960 52 WH білий | від 3 350 грн. | 65 пропозицій | ||
ELEYUS Into 960 52 GR сірий | від 3 847 грн. | 48 пропозицій | ||
ELEYUS Into 960 52 BL чорний | від 3 390 грн. | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →