Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   ZMAX

Всесезонна шина ZMAX Dreamland R/T 27/8.5 R14 95Q

Фото - Шини ZMAX Dreamland R/T 27/8.5 R14 95Q
Фото 16
Виберіть розмір шин
ZMAX Dreamland R/T 27/8.5 R14 95Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
для пересіченої місцевості (Rugged-Terrain)
Ширина
215 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZMAX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZMAX.

Купити ZMAX Dreamland R/T 27/8.5 R14 95Q

Шина ZMAX Tyres Dreamland R/T 27/8,5 R14 95Q

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 663 грн.

Zmax Dreamland R/T (27/8.5R14 95Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 862 грн.

ZMAX Dreamland R/T 27.00/8.5 R14 95Q

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
2 900 грн.

Динаміка цін на ZMAX Dreamland R/T 27/8.5 R14 95Q