Твердопаливний котел Zubr Termo 10 10 кВт (260720221460)
Відео 5Фото 5 |
Zubr Termo 10 10 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 80 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Регулятор тяги купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Termo 10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr Termo 10 10 кВт
Усі ціни 7 →Твердотопливный котел Zubr Termo 10 кВт KZT10 | 34 500 грн. |
Твердопаливний котел Zubr Termo 10 кВт 260720221460 | 34 500 грн. |
Зубр Зубр Termo 10 кВт | 43 125 грн. |
Котел твердопаливний шахтний Zubr Termo 10кВт | 34 500 грн. |
Zubr Termo 10 кВт | 30 190 грн. |
Котел твердопаливний шахтного типу Zubr Termo 10 кВт 66844 | 34 500 грн. |
Твердопаливний котел Zubr Classic Termo 10 кВт 220120241725 | 18 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Zubr Termo 10
Ціни на Zubr Termo 10 |
---|---|---|---|---|
Zubr Termo 10 10 кВт | від 18 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Zubr Termo 12 12 кВт | від 19 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Zubr Termo 15 15 кВт | від 20 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Zubr Termo 18 18 кВт | від 21 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Zubr Termo 20 20 кВт | від 23 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Zubr Termo 25 25 кВт | від 34 590 грн. | 6 пропозицій | ||
Zubr Termo 30 30 кВт | від 35 390 грн. | 6 пропозицій | ||
Zubr Termo 40 40 кВт | від 36 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Zubr Termo 55 55 кВт | від 61 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr Termo 70 70 кВт | від 65 790 грн. | 4 пропозиції | ||
Zubr Termo 99 99 кВт | від 81 890 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →