Комутатор Zyxel GS1920-8HPv2
Відео 1Фото 4 |
Zyxel GS1920-8HPv2 8 GE / 2 SFP, PoE 130 Вт 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт 48 GE / 6 SFP48 GE / 6 SFP, PoE 375 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel GS1920-8HPv2
Усі ціни 26 →Комутатор Zyxel GS1920-8HPV2 GS1920-8HPV2-EU0101F | 11 399 грн. |
Zyxel GS1920-8HPV2-EU0101F | 11 399 грн. |
Коммутатор ZYXEL GS1920-8HPV2 (8xGE PoE+, 2xGE/SFP, Max PoE 130W, Smart, N | 11 399 грн. |
Комутатор мережевий ZyXel GS1920-8HPV2-EU0101F | 11 886 грн. |
Коммутатор Zyxel GS1920-8HPV2-EU0101F | 11 165 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zyxel GS1920-8HPv2
Ціни на Zyxel GS1920-8HPv2 |
---|---|---|---|---|
Zyxel GS1920-8HPv2 | від 11 165 грн. | 26 пропозицій | ||
Zyxel GS1920-24v2 | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Zyxel GS1920-24HPv2 | від 18 480 грн. | 31 пропозиція | ||
Zyxel GS1920-48v2 | від 15 087 грн. | 25 пропозицій | ||
Zyxel GS1920-48HPv2 | від 29 120 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →