Комутатор Zyxel GS1920-24HPv2
Відео 1Фото 4 |
Zyxel GS1920-24HPv2 8 GE / 2 SFP, PoE 130 Вт 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт 48 GE / 6 SFP48 GE / 6 SFP, PoE 375 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel GS1920-24HPv2
Усі ціни 29 →Комутатор ZYXEL GS1920-24HPv2 GS192024HPV2-EU0101F | 23 109 грн. |
Коммутатор сетевой ZyXel GS1920-24HPv2 | 23 701 грн. |
Коммутатор ZYXEL GS1920-24HPv2 (24xGE PoE, 4xGE/SFP, Smart, NebulaFlex, Ma | 23 109 грн. |
Комутатор мережевий ZyXel GS1920-24HPv2 | 22 940 грн. |
Коммутатор сетевой ZyXel GS1920-24HPv2 | 22 708 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zyxel GS1920-24HPv2
Ціни на Zyxel GS1920-24HPv2 |
---|---|---|---|---|
Zyxel GS1920-8HPv2 | від 11 186 грн. | 26 пропозицій | ||
Zyxel GS1920-24v2 | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Zyxel GS1920-24HPv2 | від 18 480 грн. | 29 пропозицій | ||
Zyxel GS1920-48v2 | від 15 029 грн. | 23 пропозиції | ||
Zyxel GS1920-48HPv2 | від 29 120 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →