Гриль-сковородка Edenberg EB-8129 24 см
Видео 1Фото 6 |
Edenberg EB-8129 24 см28 см |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-8129 24 см
Все цены 8 →Сковорода-гриль Edenberg 24 см з мармуровим покриттям та кришкою знімна ру | 750 грн. |
Сковорода-Гриль з мармуровим антипригарним покриттям, зі знімною ручкою і | 999 грн. |
Сковорода-Гриль з антипригарним мармуровим покриттям, зі знімною ручкою та | 899 грн. |
Сковорода-гриль із кришкою та знімною ручкою 24см Edenberg EB-8129 | 968 грн. |
Квадратна рифлена сковорода гриль з кришкою Edenberg EB 8129 з антипригарн | 930 грн. |
eще 3 предложения
Видеообзоры
Модификации Edenberg EB-8129
Цены на Edenberg EB-8129 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8129 24 см | от 685 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-8130 28 см | от 815 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →