Кухонный нож Hendi 842553
Hendi 842553 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Hendi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Hendi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Hendi 842553
Кухонний ніж Hendi для філеювання 150 мм White (842553) | 404 грн. |
Ніж для обвалювання 150 мм білий Hendi 842553 | 504 грн. |
Ніж HACCP для філетування, білий Hendi 150 мм 842553 | 355 грн. |
Ніж обвалочний Hendi НАССР білий довжина 15 см (842553) | 350 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →