Торцовочная пила Metabo KGS 254 M Set 690828000
Видео 10Фото 16 |
Metabo KGS 254 M Set 690828000 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Metabo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Metabo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Metabo KGS 254 M Set 690828000
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M SET 690828000 | 16 576 грн. |
Пила торцювальна Metabo KGS 254 M з пиляльним диском 690828000 | 16 576 грн. |
Metabo Piła Ukośnica Metabo, Z Posuwem, 1800W, 254Mm, 690828000 MET6908280 | 19 960 грн. |
Metabo Piła Ukośnica Metabo, Z Posuwem, 1800W, 254Mm, 690828000 MET6908280 | 20 459 грн. |
0 3 2 0 |
Використовую на будівництві та для домашніх поделок, пилою задоволений Глибина та довжина різу, потужність двигуна, дуже зручно торцувати стропила під потрібним кутом 100 брус не дорізає ю к: пользуюсь Metabo KGS 254 M 602540000 более года |
Показано 1 из 8 отзывов
eще 7 отзывов
Видеообзоры
Модификации Metabo KGS 254 M Set 690828000
Цены на Metabo KGS 254 M Set 690828000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 254 M 602540000 | от 13 894 грн. | 25 предложений | ||
Metabo KGS 254 M 691214000 | от 22 799 грн. | 7 предложений | ||
Metabo KGS 254 M Set 690967000 | от 17 941 грн. | 3 предложения | ||
Metabo KGS 254 M Set 690828000 | от 16 576 грн. | 4 предложения |
ПохожиеСравнить в таблице →