Зимняя шина Nexen Winguard Ice Plus 225/45 R17 94T
Видео 15Фото 4 |
Nexen Winguard Ice Plus 225/45 R17 94T 225/45 R17 94 T |
|
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Nexen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Nexen.
Купить Nexen Winguard Ice Plus 225/45 R17 94T
Все цены 35 →Nexen WinGuard ice Plus WH43 225/45 R17 94T XL FR | 4 025 грн. |
Nexen WinGuard ice Plus WH43 225/45 R17 94T XL | 4 170 грн. |
Nexen WinGuard ice Plus WH43 225/45 R17 94T | 4 294 грн. |
Nexen Winguard Ice Plus (225/45R17 94T) | 3 896 грн. |
Зимние шины Nexen WinGuard Ice Plus WH43 225/45 R17 94T XL 1001188314 | 3 955 грн. |
0 0 2 3 |
Відкатую вже третій комплект. Непогано тримає лід, гарно сніг. Після зими коли переходжу на контіки п'яті, наче в літаку по шуму. Я до того, що взагалі не шумить ця гума. В порівнянні звісно. Тріхи швидко треться. Та м'яка гума не може довго ходити. Ресурс тисяч 35-40 максимум. |
Купував першу зимову гуму, тому довелось чимало перечитати різних статей, відгуків та іншого, щоб обрати найкращий варіант за доступну ціну. Вибрав Nexen Winguard Ice Plus і ще жодного разу за 2,5 місяці (4,5 тис. км) не пожалкував. Авто впевнено тримається дороги і вибраної траєкторії руху, неначе якийсь джип або танк =) - Чудово тримає дорогу і має відмінну курсову стійкість. Перевіряв на різних швидкостях (в межах до 130 км/год) в різні погодні умови і температури - не підводила.
- Авто має відмінні прохідні можливості на снігу: як вкатаний, так і не вкатаний. Переїзд через снігові "баюри", виїжджаєш під гірку по вкатаному снігу — без проблем. Багато кого із знайомих вже заносить на тих ділянках дороги, де я проїжджаю без проблем. - Не шумна (шуму від шини ненабагато більше, ніж від літньої). - Після 4,5 тис. км (проїхав за 2,5 місяці), навіть, ще не повністю стерлась фарба по середині шини, яка була нанесена під час виробництва! (нижче є фото) - Гарно реагує і сприймає удари від вибоїн та ям. - Якщо при старті під шини потрапляє лід може шліфувати, але не критично, трошки підкермовуєш, перемикаєшся на 2-гу передачу і все ок.
- При +10 починає трохи "пливти" на поворотах, але це і не дивно, адже це зимова гума. Владислав М: пользуюсь Nexen Winguard Ice Plus 205/60 R16 96T несколько месяцев |
Хороша модель, рекомендую. Пишу відгук після сезону, який відслужили шини. Придбав випадково, але виявилось, що не прогадав. Однозначно краща за, наприклад, Lassa, які були до неї. Взагалі шина більше трасова, класно тримає траєкторію, ніяких рискань чи валкості.
Під коментарем не мій розмір шин, мій 225/50/17. 1. Міцна шина, пережила усі ями та удари, а їх було багато.
2. Добре їде по снігу, жодних зауважень. 3. Відмінно тримає трасу, на швидкості до 140 км/ч жодних зауважень. Більше взимку їхати не ризикував. 4. Ціна! 1. При різких стартах є пробуксовування. Вперше з таким стикнувся:). Але тут два зауваження - 1) тільки при холодних шинах, тобто зранку і один-два рази, 2) у мене гібрид, авто стартує дуже різко, на світлофорах завжди перший або я, або тролейбус:))).
2. Лід протипоказаний, але у мене таке було один раз. Володимир Шиндер: пользуюсь Nexen Winguard Ice Plus 175/70 R14 88T несколько месяцев |
Суровых зим в южнокорейских землях почти не бывает. Тем не менее, для регионов со снежными зимами в портфолио марки Nexen есть интересные предложения сезонной авторезины. Яркий тому пример — нешипованная модель Winguard Ice Plus.
Направленный протектор
Покрышка использует популярный и хорошенько обкатанный прием с направленным рисунком V-образного протектора. По центру ее беговой дорожки пущено укрупненное ребро из стреловидных блоков, выступающее гарантом отменной курсовой устойчивости и стабильности маневров. В целом же направленность элементов протекторного рисунка способствует повышению производительности автошины на снегу.
Густая ламелизация
Эффективность работы покрышки в гололедицу обуславливается густой сетью ламелей, которыми усыпаны все без исключения шашки протектора. Помимо традиционных 3D-прорезей протектор содержит микроламели, являющиеся допзвеном на страже снижения риска боковых скольжений на обледенелых дорогах.
Аквадренажная сеть
Дренажная сеть автошины со множеством зигзагообразных канавок отличается повышенной пропускной способностью. Излишки талого снега и водных масс удаляются из зоны контакта покрышки с дорожным полотном в мгновение ока, уменьшая тем самым вероятность прочувствовать на своей шкуре коварные эффекты аквапланирования и слэшпленинга. С натяжкой к разряду минусов модели приписывают только валкость в поворотах при плюсовых температурах. Однако критичного характера «плывучесть» автошины не носит, а с оглядкой на ее мягкость и демократичный ценник этот незначительный минус отодвигается далеко на задний план.
Модификации Nexen Winguard Ice Plus 225/45 R17 94T
Цены на Nexen Winguard Ice Plus 225/45 R17 94T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Ice Plus 225/45 R17 94T | от 3 708 грн. | 35 предложений |