Спальный мешок Pinguin Lite Mummy CCS 185
Видео 1Фото 7 |
Pinguin Lite Mummy CCS 185 легкийкомпрессионный мешок 195x82 см, t 14 °C205x82 см, t 14 °C |
|
Температурные режимы спального мешка: рекомендации по выборуРазбираемся в температурах комфорта для мужчин и женщин, чтобы не замерзнуть в спальнике
Как выбрать спальник: главные правила и рекомендацииВсе, что нужно знать про форм-факторы, типы и температурные режимы спальника
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Pinguin.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Pinguin Lite Mummy CCS 185
Все цены 56 →Спальник Pinguin Lite Mummy /BHB micro / 185cm left, khaki | 3 432 грн. |
Спальный мешок Pinguin Lite Mummy (14/10°C) 185 см petrol левый PNG 228168 | 3 936 грн. |
Спальник Pinguin Lite Mummy CCS / 185cm left, petrol (228168) | 3 432 грн. |
Спальний мішок Pinguin Lite Mummy CCS 185 см 2020 Petrol Left Zip (PNG 228 | 3 936 грн. |
Спальный мешок Pinguin Lite Mummy (14/10°C), 185 см - Left Zip, Khaki (PNG | 3 936 грн. |
eще 20 предложений
Взяв його (Pinguin Lite Mummy CCS 185 2020) з собою у липневий похід Свидовцем у Карпатах. Спав з вечора у меріносовій "термушці", під ранок одягнув ще "сотку" фліску. Це в умовній низині. А на настуну ніч, вже на полонинні біля Драгобрату, під ранок так замерз у ньому, що на меріноску та фліску ще натягнув пуховку "Декатлона" та лише тоді зміг знов заснути. Висновок: на теплі літні ночі окрім високогір'я Карпат цей спальник підійде чудово. Компактність (щось по об'єму трохи більше 2 літрів) та низька вага (доречі реальна вага трохи більша ніж зазначає виробник, з компресійним мішком станове 687 гр) Абсолютно нічого, зважаючи що виробник чесно вказав температурний ліміт комфорту, а саме 10 градусів. |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Pinguin Lite Mummy CCS 185
Цены на Pinguin Lite Mummy CCS 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Lite Mummy CCS 185 | от 3 432 грн. | 56 предложений | ||
Pinguin Lite Mummy CCS 195 | от 3 744 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →