Смартфон Samsung Galaxy A04e 32 ГБ / 3 ГБ
Видео 30Фото 23 |
Бюджетный Samsung с минимально необходимым бортовым оснащением, нацеленный на нетребовательную пользовательскую аудиторию. Лицевая панель мобильного устройства возглавлена 6.5-дюймовым PLS-экраном с разрешением картинки HD+ (1600х720 пикселей) и каплевидным вырезом под объектив 5 МП селфи-камеры. Внутри смартфона установлена связка из восьмиядерного чипсета начального уровня MediaTek Helio P35, 3 ГБ оперативной памяти и внутреннего накопителя вместимостью 32 ГБ.
Работает аппарат под управлением Android 12 с фирменной программной оболочкой One UI Core 4.1, которая разработана специально для бюджетных смартфонов Samsung. Для расширения объёмов памяти в модели предусматривается наличие выделенного слота под карточку microSD (до 1 ТБ включительно). Фотографирует Samsung Galaxy A04e 32GB/3GB на двойную тыльную камеру формата 13 + 2 МП. Ни NFC-чипа, ни сканера отпечатка в конструкции устройства нет. Wi-Fi у модели однодиапазонный (2.4 ГГц). Автономное питание смартфона налажено от аккумулятора ёмкостью 5000 мАч с зарядкой через симметричный разъём USB C.
Купить Samsung Galaxy A04e 32 ГБ / 3 ГБ
Все цены 42 →Samsung Galaxy A04e 3/32Gb BLACK (SM-A042FZKDSEK) | 4 199 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A04e A042F 3/32GB Copper (SM-A042FZCDSEK) SM-A042F | 6 225 грн. |
Samsung Galaxy A04e 3/32Gb Black (SM-A042FZKDSEK) Galaxy A04e 3/32Gb Black | 3 699 грн. |
Samsung Galaxy A04e 3/32GB Light Blue (SM-A042FLBD) SM-A042FLBDSEK | 3 399 грн. |
Мобільний телефон Samsung Galaxy A04e 3/32Gb Light Blue (SM-A042FLBDSEK) | 3 762 грн. |
Придбав данний смартфон рік тому, хотілось більшого екрану та свіжої операційної системи. Samsung Galaxy A04e задовільнив дані потреби і ціна була приємна. Тонкі рамки та крапле видний виріз дозволили вмістити у меншому корпусі більшу діагональ дисплею. Використовую для перегляду роликів на YouTube та для спілкування у месенджерах. В невибагливі ігри можна грати, потужності вистачає. Висока автономність, великий екран, свіжа версія Android. Можливість додати пам'яті за допомогою карт microSD, що при вбудованому накопичувачі 32 гб вкрай необхідно. Відсутність сканеру відбитку пальця та швидкої зарядки яка інколи дуже потрібна. Глянцева задня поверхня яка збирає відбитки пальців, без чохла не зручно тримати, постійно вислизає з рук. Матова поверхня була б доречніша. Дмитро Домрін: пользуюсь Samsung Galaxy A04e 32GB/3GB более года |
Непоганий недорогий телефон, купували для бабусі, неідеальний звісно, наш взагалі перестав заряджатися невдовзі після покупки, потім довелося чекати лдовго поки його відремонтують. Так норма за свої гроші, нічого особливого, камера слабенька, для простих завдань вистачає. ціна, андроїд невдовзі після покупки перестав заряджатися Артем: пользуюсь Samsung Galaxy A04e 64GB/3GB несколько месяцев |
Модификации Samsung Galaxy A04e
Цены на Samsung Galaxy A04e |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A04e 32 ГБ / 3 ГБ | от 3 199 грн. | 42 предложения | ||
Samsung Galaxy A04e 64 ГБ / 3 ГБ | от 2 899 грн. | 81 предложение | ||
Samsung Galaxy A04e 64 ГБ / 4 ГБ | от 4 499 грн. | 1 предложение |