Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 2E-12857
![]() | Порівняти ціни 9 → Проц:Core i5, 14400F, 1.8 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:RTX 5050, 8 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:Win 11 Pro |
Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики
2E Rational Credo V200 2E-12857 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Credo V200 2E-12857
Сортувати
Системний блок 2E Rational (2E-12857) 2E-12857 | 46 659 грн. |
![]() | Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE 2E-12857 | 46 659 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12857) 2E-12857 | 42 629 грн. |
![]() | Комп’ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win 2E-12857 | 46 659 грн. |
![]() | Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12857 | 46 659 грн. |
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12857) | 46 659 грн. |
![]() | 2E Rational i5-14400F 16/512 NVD5050-8 H610 V500B 500W W11 (2E-12857) 2e-12857 | 46 399 грн. |
![]() | 2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE E-2E-12857 | 46 659 грн. |
![]() | Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12857) | 53 286 грн. |
Рекомендуємо