Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Acefast
Навушники

Acefast T6

Фото - Навушники Acefast T6
Відео 24Фото 19
Acefast T6
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.0
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість104 дБ
Діаметр динаміка6 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Підтримка кодеківAAC
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників40 мАгод
Ємність батареї кейса500 мАгод
Час зарядки1 год / 2 години зарядки кейсу /
Час роботи (музика)4 год
Час роботи (розмова)3 год
Час роботи (з кейсом)20 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX4
Вага4 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Офіційний сайтacefast.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
Напівпрозорий корпус кейсу. Шумопридушення на мікрофонах. Світлодіодний дисплей з індикацією заряджання на кейсі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Acefast T6

Усі ціни 224 →

Навушники TWS Acefast T6 youth green 6974316281573

Навушники TWS Acefast T6 youth green – стильні бездротові навушники для щоденного використання Навушники TWS Acefast T6 youth... щеgreen – це сучасні бездротові навушники з мікрофоном, створені для тих, хто хоче поєднати якісний звук, комфорт і яскравий дизайн. Завдяки Bluetooth-підключенню ви отримуєте повну свободу рухів без заплутаних дротів, а зелений колір підкреслює індивідуальність та молодіжний
Gadgetguys.com.uaЗ нами 2 роки
(Крюківщина)
Поскаржитись
1 109 грн.

Acefast Бездротові навушники Acefast T6 Pink (AFT6PL)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
899 грн.

Навушники Acefast T6 Ice Blue (6974316281559) 6974316281559

Навушники Acefast T6 Ice Blue (6974316281559) / Acefast / Бездротові / Гарнітура / Внутрішньоканальні / Закриті / Bluetooth 5... ще.0 / 20-20000 Hz / 32 Ohm / 49.5x42.4x29.6 (ШxГxВ) / 24міс. / 00-00096969
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
999 грн.

Бездротові навушники Acefast T6 Ice Blue

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ З СЕНСОРНИМ УПРАВЛІННЯМЗабудьте про клавіші - ACEFAST T6 оснащені сенсорним управлінням, що дозволяє легко ке... щерувати відтворенням, відповідати на дзвінки та регулювати гучність одним дотиком. Це забезпечує максимальний комфорт під час користування.ІННОВАЦІЙНА ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ IPX4ACEFAST T6 - ідеальний вибір для активного способу життя. Захищені від вологи за стандартом
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 389 грн.

Навушники Acefast T6 Ice Blue (6974316281559) 6974316281559

Бездротові навушники футуристичного прозорого дизайну Acefast T6 порадують вас потужним та збалансованим звуком. Драйвери діа... щеметром 6 мм забезпечують відтворення плавних високих нот, оптимальних середніх частот та глибоких басів. Навушники підтримують технологію бездротового зв'язку Bluetooth 5.0, яка дозволяє здійснювати підключення на відстані до 10 метрів.Чотири мікрофони з
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acefast T6

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди