Мультитул Active Crab (GHK-PL102)
![]() |
Active Crab |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Active 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Active.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж

Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Купити Active Crab
Усі ціни 9 →Мультитул Active Crab | 817 грн. |
| 878 грн. |
Мультиінструмент Active Crab GHK-PL102 | 878 грн. |
Active Crab Steel (GHK-PL102) | 773 грн. |
| 878 грн. | ![]() |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →