Умивальник Adamant Vision 900 900 мм (4824296204301)
![]() |
Adamant Vision 900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Vision 900 900 мм
Усі ціни 14 →| 8 290 грн. |
Раковина Adamant Vision 900х455х110мм біла (4824296204301) 4824296204301 | 8 290 грн. | ![]() |
Раковина, умивальник Adamant vision, штучний камінь, прямокут., з отвором для змішувача, без переливу, 900х455х110мм, наклад | 6 343 грн. |
| 8 290 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Adamant Vision 900
| Ціни на Adamant Vision 900 |
|---|---|---|---|---|
| Adamant Vision 500 500 мм | від 3 273 грн. | 16 пропозицій | ||
| Adamant Vision 700 700 мм | від 5 162 грн. | 15 пропозицій | ||
| Adamant Vision 800 800 мм | від 5 577 грн. | 15 пропозицій | ||
| Adamant Vision 900 900 мм | від 6 343 грн. | 14 пропозицій | ||
| Adamant Vision 1000 1000 мм | від 6 620 грн. | 16 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →